North Berwick

Hoteller med parkering i North Berwick

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i North Berwick.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i North Berwick

Se vores udvalg af hoteller i North Berwick med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i North Berwick
Marine North Berwick har udsigt til Firth of Forth og tilbyder gratis parkering og spa. Der er desuden en prisbelønnet restaurant på stedet. Den storslåede bygning har stilfulde værelser med udsigt til North Berwick Golf Club. Marine Hotel ligger i en victoriansk ejendom og tilbyder rummelige værelser med moderne badeværelse, fladskærms-tv og opholdsområde. Mange af værelserne har en malerisk udsigt. Spaen på Marine Hotel har indendørs swimmingpool, termisk suite, hydro-pool og fitnesscenter. Der tilbydes også fitnesshold og skønhedsbehandlinger. Marine Hotel ligger i hjertet af East Lothians berømte golfkyst, 40 minutters kørsel fra Edinburghs livlige centrum. Sandstrandene i North Berwick ligger et par minutter derfra, og North Berwick Station ligger 5 minutters gang derfra. I øjeblikket har hotellet en restaurant med en omfattende menu hele dagen med det allerbedste fra britiske og skotske retter, og baren og loungen Bass Rock der serverer cocktails og gode historier, internationale vine, prisbelønnede whiskyer og lokal spiritus samt skotske ølsorter og ale. https://marineandlawn.com/marinenorthberwick/dining/
Meget god
99 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 1.755 kr.
Tjek tilgængelighed
22
Hoteller i North Berwick
When you stay at The Folly Hotel in North Berwick, you'll be near the beach, just steps from North Berwick Golf Course and West Bay Beach. This hotel is 0.4 mi (0.6 km) from St Andrew Blackadder Church and 0.5 mi (0.8 km) from North Berwick Harbour. This smoke-free hotel features complimentary parking nearby, bicycle rentals nearby, and hiking/biking trails nearby. Recreational activities include mountain biking nearby. Free self parking is available onsite. Stay in one of 6 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include coffee/tea makers, and housekeeping is provided daily.
God
51 anmeldelser
7,8/10
1 nat
Fra 587 kr.
Tjek tilgængelighed
64
Hoteller i North Berwick
When you stay at No.12 Hotel & Bistro in North Berwick, you'll be by the sea, just steps from North Berwick Harbour and 4 minutes by foot from Scottish Sea Bird Center. This inn is 0.4 mi (0.7 km) from North Berwick Golf Course and 0.8 mi (1.3 km) from North Berwick Law. This inn has 2 floors in 1 building and offers complimentary parking nearby. You can enjoy a meal at Signals Bistro serving the guests of No.12 Hotel & Bistro, or stop in at the snack bar/deli. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary English breakfast is served daily from 8 AM to 9:30 AM. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Stay in one of 10 guestrooms featuring plasma televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include phones, as well as desks and coffee/tea makers.
Fantastisk
61 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 925 kr.
Tjek tilgængelighed
40
Hoteller i North Berwick
Located in North Berwick, this vacation home is near the beach, within a 5-minute walk of Coastal Communities Museum and North Berwick Harbour. This vacation home is 0.4 mi (0.7 km) from West Bay Beach and 0.4 mi (0.7 km) from St Andrew Blackadder Church. Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Self parking (subject to charges) is available onsite. Make yourself comfortable in this vacation home, featuring a kitchen with a refrigerator and an oven. There's a private patio. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Conveniences include a separate sitting area and a microwave.
Meget god
214 anmeldelser
8,0/10
Tjek tilgængelighed
41
Hoteller i North Berwick
With a stay at this vacation home in North Berwick, you'll be within a 5-minute drive of Tantallon Castle and Tantallon Studios. This vacation home is 1.2 mi (2 km) from Coastal Communities Museum and 1.4 mi (2.3 km) from North Berwick Harbour. Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Free self parking is available onsite. Make yourself comfortable in this vacation home, featuring a kitchen with a refrigerator and an oven. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. A private bathroom with a shower/tub combination features a deep soaking tub and a hair dryer. Conveniences include a microwave and an electric kettle.
Fantastisk
78 anmeldelser
9,1/10
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i North Berwick

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i North Berwick?

North Berwick har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Marine North Berwick (fra 1.887 kr.), The Folly Hotel (fra 742 kr.) og No12 Hotel (fra 963 kr.) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i North Berwick?

For hoteller i North Berwick, er den gennemsnitlige pris på hverdage 1.814 kr. og i weekender (fredag-lørdag) 1.922 kr..

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i North Berwick?

North Berwick har mange luksushoteller i forskellig stil. Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) er meget populært.

Hvilke hoteller i North Berwick tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i North Berwick anbefales til rejsende med børn?

Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) er meget velegnet til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i North Berwick tillader kæledyr?

Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i North Berwick har swimmingpools?

Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) er et hotel med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i North Berwick tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. The Law (fra 1.151 kr.), Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) og The Folly Hotel (fra 742 kr.) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i North Berwick har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Marine North Berwick (fra 1.887 kr.), The Open Arms Hotel (fra 390 kr.) og No12 Hotel (fra 963 kr.) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hoteller i North Berwick har god havudsigt?

Af alle hoteller i North Berwick, Marine North Berwick (fra 1.887 kr.) er et godt valg for hoteller med havudsigt.

Hvilke hotelkampagner er der i North Berwick?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

North Berwick Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller5
Antal anmeldelser248
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.814 kr.
Gennemsnitlig pris (weekender)1.922 kr.