Landkreis Osterholz

Hoteller med parkering i Landkreis Osterholz

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Landkreis Osterholz.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Landkreis Osterholz

Se vores udvalg af hoteller i Landkreis Osterholz med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
13
Hoteller i Landkreis Osterholz
Når du bor på Zur Schlossbrücke, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Ritterhude har at tilbyde. Snup en bid mad på den interne restaurant, som serverer Italiensk-retter. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. På denne hotel har du adgang til en have. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
6,0/10
1 nat
Fra 2.944.700 VND
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Landkreis Osterholz
Located in Lilienthal, 12 miles from Bürgerweide, Hotel Schomacker has accommodations with a garden, free private parking and a terrace. Built in 1983, the property is within 12 miles of Bremen Central Station. The hotel has family rooms. At the hotel, rooms contain a desk and a flat-screen TV. Featuring a private bathroom with a bath or shower and a hairdryer, rooms at Hotel Schomacker also feature free WiFi. The rooms will provide guests with a fridge. Guests at the accommodation can enjoy a buffet breakfast. Guests at Hotel Schomacker will be able to enjoy activities in and around Lilienthal, like hiking and cycling. Bremen Airport is 16 miles from the property.
Meget god
8,3/10
1 nat
Fra 2.462.345 VND
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Landkreis Osterholz
Located in Lilienthal, Rohdenburg Hotel & Restaurant is a 3-minute drive from Lilienthal Golf Club and 6 minutes from Grasberg Church. This hotel is 10.6 mi (17.1 km) from Schnoor Quarter and 3.5 mi (5.6 km) from Findorffhof Museum. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as shopping on site. Additional amenities at this hotel include wedding services, tour/ticket assistance, and a banquet hall. At Rohdenburg Hotel & Restaurant, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. Buffet breakfasts are available daily from 7 AM to 10 AM for a fee. Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Stay in one of 23 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms with bathtubs or showers are provided. Conveniences include phones and desks, and housekeeping is provided daily.
Meget god
8 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 2.474.015 VND
Tjek tilgængelighed
64
Hoteller i Landkreis Osterholz
Buntes Moor ligger i Grasberg og har gratis wi-fi. Gæsterne kan nyde godt af gratis cykler, en have og en terrasse. Alle enheder har et fuldt udstyret tekøkken med spisebord, fladskærms-tv med satellitkanaler og et privat badeværelse med bruser, en hårtørrer og badekåber. Der er også et køleskab, en ovn og kogeplader samt kaffemaskine og kedel. Hvis du gerne vil udforske området, er der mulighed for at tage på vandretur og cykle i nærheden. Bürgerweide ligger 26 km fra bed & breakfast-stedet, mens Bremen Hauptbahnhof ligger 27 km væk. Bremen Lufthavn ligger 32 km fra overnatningsstedet.
Meget god
2 anmeldelser
8,6/10
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Landkreis Osterholz
Dette 4-stjernede hotel ligger i centrum af Worpswede i Niedersachsens hede Teufelsmoor. Der tilbydes moderne værelser, daglig morgenbuffet og restaurant i vinterhaven. Værelserne på Hotel Worpsweder Tor har eget badeværelse. Worpsweder Tors vinterhave-restaurant serverer tyske og internationale retter. Hotellets bar tilbyder et udvalg af drikkevarer, som kan nydes på haveterrassen om sommeren.
Meget god
14 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 2.155.038 VND
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Landkreis Osterholz
Dette 4-stjernede hotel har en fredelig beliggenhed i kunstnerkolonien i Worpswede, i udkanten af ​​en skov, nordøst for Bremen. Hotellet har til huse i en smuk hundredårig jugendvilla. Hotel Buchenhof byder på klassisk og nostalgisk stemning. Hotellet er indrettet i stilen fra begyndelsen af ​​det 20. århundrede, og der bydes på antikke detaljer og traditionelle væg- og vinduesdekorationer. Samtlige værelser har gratis WiFi. Nogle har også en sydvendt altan eller terrasse. Der bydes på generøs morgenbuffet hver morgen på Hotel Buchenhof. Der kan bestilles diætretter og vegetariske valgmuligheder. Gæsterne kan benytte hotellets spa-faciliteter, som omfatter finsk sauna, urtesauna, afslapningsrum og haveområde. På Hotel Buchenhof kan gæsterne beundre tegninger og malerier af den berømte impressionistiske kunstner, Hans am Ende, som ejede villaen i begyndelsen af det 20. århundrede.
Meget god
4 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 2.575.154 VND
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Landkreis Osterholz
Willi Ohler Haus ligger på toppen af Findorffberg-bakken i det centrale Worpswede og tilbyder stilfulde lejligheder med udsigt over det omkringliggende landskab. Der er gratis wi-fi og udsigt til haven. Lejlighederne har vaskemaskine, tørretumbler og fantastisk udsigt over Bremen. Der er også fladskærms-tv og iPod-dockingstation. Der er fuldt udstyret køkken med opvaskemaskine og ovn. Der er eget badeværelse med bruser og hårtørrer. Der er grillfaciliteter i den rummelige have på Willi Ohler Haus. Der kan bestilles levering af dagligvarer og strygeudstyr. Det omkringliggende område er ideelt til udendørs aktiviteter, såsom vandreture, cykling og vandsport. Der tilbydes gratis parkering ved lejlighederne.
Meget god
8,8/10
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Landkreis Osterholz

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Landkreis Osterholz?

Landkreis Osterholz har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Zur Schlossbrücke (fra 3.590.322 VND), Land-Gut-Hotel Rohdenburg (fra 2.602.302 VND) og Hotel Worpsweder Tor (fra 2.263.886 VND) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Landkreis Osterholz?

For hoteller i Landkreis Osterholz, er den gennemsnitlige pris på hverdage 3.087.773 VND og i weekender (fredag-lørdag) 3.232.791 VND.

Hvilke hoteller i Landkreis Osterholz tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hotel Worpsweder Tor (fra 2.263.886 VND),Hotel Buchenhof (fra 2.668.430 VND) og Land-Gut-Hotel Rohdenburg (fra 2.602.302 VND) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Landkreis Osterholz tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Zur Schlossbrücke (fra 3.590.322 VND), Land-Gut-Hotel Rohdenburg (fra 2.602.302 VND) og Hotel Worpsweder Tor (fra 2.263.886 VND) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i Landkreis Osterholz?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Landkreis Osterholz Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller7
Antal anmeldelser42
Gennemsnitlig pris (hverdage)3.087.773 VND
Gennemsnitlig pris (weekender)3.232.791 VND