Linquan County

Hoteller med parkering i Linquan County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Linquan County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Linquan County

Se vores udvalg af hoteller i Linquan County med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Linquan County
The Zhongquan Junlin International Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Linquan will find that the Zhongquan Junlin International Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) is a fantastic accommodation choice. The hotel is only 11km from Linquan Railway Station and 55km from Fuyang Airport, giving guests a number of convenient transportation options. This hotel is located near many of Linquan's attractions including Chengnan Park, Linquan Stadium and Linquan Museum. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. This Linquan hotel offers parking on site. If cleanliness is important to you, this hotel makes an excellent choice, as our guests consider this to be one of the cleanest hotels in the city. This hotel is the usual choice for a large number of business travelers.
Good
607 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 25 CAD
Tjek tilgængelighed
67
Hoteller i Linquan County
The JI Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Linquan will find that the JI Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) is a fantastic accommodation choice. Traveling to the hotel is easy with Linquan Railway Station located approximately 13km away and Fuyang Airport roughly 48km away. Famous attractions Linquan Stadium and Jiangziya Culture Square are just a short taxi ride away. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. Guests of this Linquan hotel can make use of the parking facilities. If cleanliness is important to you, this hotel makes an excellent choice, as our guests consider this to be one of the cleanest hotels in the city. This hotel is particularly popular with those traveling on business.
Excellent
559 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 50 CAD
Tjek tilgængelighed
46
Enestående
140 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 18 CAD
Tjek tilgængelighed
85
Enestående
159 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 49 CAD
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Linquan County
381 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 33 CAD
Tjek tilgængelighed
44
Hoteller i Linquan County
The Hello Light Hotel (Linquan County Jiangziya Plaza) provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Linquan will find that the Hello Light Hotel (Linquan County Jiangziya Plaza) is a fantastic accommodation choice. The hotel is only 12km from Linquan Railway Station and 56km from Fuyang Airport, giving guests a number of convenient transportation options. The nearby area boasts an abundance of attractions including Xiaguang Square, Zhonghuan Gelin Tonghua World and Linquan Museum. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. Guests of this Linquan hotel can make use of the parking facilities. Our guests consider this hotel to have excellent service.
Good
51 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 9 CAD
Tjek tilgængelighed
44
Hoteller i Linquan County
Excellent
76 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 32 CAD
Tjek tilgængelighed
75
Hoteller i Linquan County
1 nat
Fra 27 CAD
Tjek tilgængelighed
73
Hoteller i Linquan County
The Shankee Tea Style Hotel (Linquan Tiyuchang) provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Linquan will find that the Shankee Tea Style Hotel (Linquan Tiyuchang) is a fantastic accommodation choice. Traveling to the hotel is easy with Linquan Railway Station located approximately 13km away and Fuyang Airport roughly 48km away. The hotel is just 300m from Linquan Stadium and 3km from Jiangziya Culture Square, making it an ideal location for guests looking to do some sightseeing. When guests have some time on their hands they can make use of the onsite facilities. This Linquan hotel provides parking on site. According to our trusted guests, the facilities at this hotel are first-rate. This hotel is the usual choice for a large number of business travelers.
Enestående
351 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 19 CAD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Linquan County
Living in nature, dwelling like poetry and painting. Welcome to our hotel, a peaceful and tranquil place hidden in a bustling neighborhood. Our store is located in the Wanxiang neighborhood of Education Road, next to the banks of the Yuwanggou River, adjacent to the Wanxiang commercial district, Linquan No.2 Middle School, County Hospital, Aegean Sea, and RT Mart. The surrounding transportation is convenient and the geographical location is superior. As its name suggests, the hotel takes "traditional culture" as its entry point and incorporates Chinese elements into its interior decoration, committed to creating a Chinese style aesthetic for living. The hotel offers light and intelligent guest rooms, 55 inch smart TVs, smart toilets, smart robot delivery, three separate bathrooms, high-quality zero pressure bedding, a 24-hour front desk, WiFi and parking, breakfast, late night snacks, laundry rooms, etc., ensuring that you can enjoy a peaceful night's sleep after a tiring journey. Whether it's business travel or leisure vacation, hotels are the ideal destination you're looking for.
Enestående
438 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 25 CAD
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Linquan County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Linquan County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold
9,0/10
Good
CChanggedexiaohou臨時歇歇腳,環境還不錯,房間也很大,老闆人也很好,房間內也有吹風機,配備齊全,就是地方稍微有點偏僻,但是離臨泉站比較近,打車幾分鐘就到了
Shuangchi Boutique Hotel

Shuangchi Boutique Hotel

Hotel i Linquan County
Pris pr. nat fra:16 CAD
8,6/10
GGæstebruger房間乾淨整潔,電腦配置齊全,打遊戲也很流暢,前台小姐姐很熱情,非常推薦來
Linquan Jingke Hotel

Linquan Jingke Hotel

Hotel i Linquan County
Pris pr. nat fra:17 CAD
7,6/10
AAnonym bruger這家酒店入住體驗超棒!位置優越,步行可達商圈景點。前台服務熱情周到,入住高效。房間寬敞明亮,床品柔軟舒適,隔音效果好。衞浴乾濕分離,備品齊全。早餐種類豐富,現煮檔口貼心。智能客控方便,細節處處顯品質,性價比超高,強烈推薦!
LinQuan Spring Garden Hotel

LinQuan Spring Garden Hotel

Hotel i Linquan County
Pris pr. nat fra:9 CAD

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Linquan County?

Linquan County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Zhongquan Junlin International Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) (fra 18 CAD), LinQuan Spring Garden Hotel (fra 7 CAD) og JI Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) (fra 23 CAD) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Linquan County?

For hoteller i Linquan County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 31 CAD og i weekender (fredag-lørdag) 31 CAD.

Hvilke hoteller i Linquan County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Linquan County anbefales til rejsende med børn?

Linquan Days Hotel by Wyndham (County Government) (fra 26 CAD) er meget velegnet til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i Linquan County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Linquan County tillader kæledyr?

Bailuli Yunsu Hotel (Yunding Wanxiangli) (fra 17 CAD) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Linquan County har swimmingpools?

Linquan Nongfeng Meilemei Hotel (fra 42 CAD) er et hotel med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Linquan County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Zhongquan Junlin International Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) (fra 18 CAD), LinQuan Spring Garden Hotel (fra 7 CAD) og JI Hotel (Fuyang Linquan County Government Branch) (fra 23 CAD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i Linquan County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Linquan County Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller46
Antal anmeldelser13,932
Gennemsnitlig pris (hverdage)31 CAD
Gennemsnitlig pris (weekender)31 CAD