Queens County

Queens County Hotels with Badekar

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Badekar i Queens County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Queens County Hotels with Badekar

Se vores udvalg af hoteller i Queens County med Badekar
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
60
Hoteller i Queens County
Når du bor på Shining Waters Country Inn, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Queens County har at tilbyde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Denne ejendom tilbyder kayak, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
100 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 104 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
Beliggende i Charlottetown er Holiday Inn Express & Suites CHARLOTTETOWN by IHG en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, renseri og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Hotellet er omkring 10 minutters kørsel fra charlottetown bycenter.En 2-minutters kørsel vil bringe dig til et par madafgange og en Cows Creamerie, som er en skal prøve is, når du besøger PEI. Hotellet selv var meget ren og komfortabel med masser af gratis parkering.Bedøvelsesområdet er stort og komfortabelt med masser af pladser.Personalet var venligt og hjælpsomt.Jeg ville blive på dette hotel igen, hvis jeg besøgte PEI igen."
Meget god
115 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 178 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
Shining Waters - Ingleside Cottages er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Denne ejendom tilbyder kayak, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. På denne feriehjem finder du også faciliteter, herunder en grill, have og legeplads. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
100 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 137 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
With a stay at The Cavendish Motel, you'll be centrally located in Cavendish, a 1-minute drive from Prince Edward Island National Park and 6 minutes from Cavendish Beach. This golf motel is 0.1 mi (0.1 km) from Site of Lucy Maud Montgomery's Cavendish Home and 0.1 mi (0.2 km) from Cavendish Visitor Information Centre. Enjoy recreation amenities such as a seasonal outdoor pool or take in the view from a garden. This motel also features complimentary wireless internet access, concierge services, and a picnic area. Take advantage of the motel's room service (during limited hours). A complimentary full breakfast is served daily from 7:30 AM to 10:00 AM. Featured amenities include express check-out and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 47 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Conveniences include coffee/tea makers and irons/ironing boards, and housekeeping is provided daily.

"服務人員很熱情。 華人禮儀。"
God
104 anmeldelser
7,7/10
1 nat
Fra 116 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
Dette hotel i Charlottetown, Prince Edward Island, ligger tæt på den maleriske havn og har nem adgang til områdets attraktioner. Der tilbydes rummelige værelser, moderne bekvemmeligheder og gourmet-restaurant på stedet. Under opholdet på Delta Prince Edward har gæsterne nem adgang til de mange butikker på Peake's Wharf, naturskønne cykelstier og golfbaner. Den smukke Victoria Park ligger også i nærheden. Prince Edward Delta byder på en stor indendørs swimmingpool, topmoderne fitnessfaciliteter og massagebehandlinger på selve ejendommen. Gæsterne kan også nyde elegante regionale retter på Water's Edge Resto Bar Grill.

"前台有個中國人,所以交流起來很順暢,將入住、停車、周邊景點和美食都介紹得很清楚,非常棒👍🏻入住體驗非常好。選的海景房,但是開窗先看的前面會展中心的房頂,也許再高層一點會好些。"
Meget god
107 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 391 SGD
Tjek tilgængelighed
59
Hoteller i Queens County
Denne ejendom ligger i det historiske centrum af Charlottetown og har rummeligt familieværelse samt mezzanin. Der er gratis WiFi. De moderne, dekorative værelser på Sonata Inn har fladskærms-tv med kabelkanaler og køleskab. Der er også eget badeværelse og telefon med gratis lokalopkald. Gæsterne kan låne et udvalg af film uden beregning og se på dvd-afspillere. Der findes desuden en offentlig computer og cykelkælder. Confederation Centre of the Arts ligger 6 minutters gang fra Sonata. Golfklubben Glen Afton ligger 30 minutter derfra.

"一個挺有趣的老房子,周邊環境很可愛,設施乾淨,服務熱情。"
Fantastisk
101 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 163 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
Dette Prince Edward Island-hotel ligger 4 km fra Charlottetowns centrum, hvor man finder butikker og restauranter. Hotellet har en sæsonåben udendørs swimmingpool og værelser med fladskærms-tv. Værelserne på Canadas Best Value Inn & Suites har mikrobølgeovn og køleskab, og der serveres lettere anretninger og natmad. Værelserne har også gratis WiFi. Canadas Best Value Inn serverer dagligt varm morgenmad. The Jug serverer drinks og pubmad. Best Value Inn Canada ligger mindre end 5 minutters kørsel fra University of Prince Edward Island.
118 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 114 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
With a stay at The Harbour House, you'll be centrally located in Charlottetown, just a 3-minute walk from Historic Charlottetown Waterfront and 14 minutes by foot from Charlottetown Port. This historic bed & breakfast is 14 mi (22.5 km) from Prince Edward Island National Park and 0.2 mi (0.3 km) from Beaconsfield Historic House. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Additional amenities at this bed & breakfast include tour/ticket assistance and a vending machine. A complimentary full breakfast is served daily from 7:30 AM to 9:30 AM. Featured amenities include a 24-hour business center, a 24-hour front desk, and multilingual staff. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 21 individually decorated guestrooms, featuring refrigerators and LED televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have hair dryers and toothbrushes and toothpaste. Conveniences include desks and blackout drapes/curtains, as well as phones with free local calls.
Fantastisk
110 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 205 SGD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Queens County
With a stay at The Great George, you'll be centrally located in Charlottetown, steps from Historic Charlottetown Waterfront and 5 minutes by foot from Charlottetown Port. This luxury hotel is 13.8 mi (22.1 km) from Prince Edward Island National Park and 0.1 mi (0.1 km) from St. Dunstan's Basilica. Take time to pamper yourself with a visit to the full-service spa. Additional features at this Victorian hotel include complimentary wireless internet access, concierge services, and a fireplace in the lobby. Grab a bite from the snack bar/deli, or stay in and take advantage of the hotel's 24-hour room service. Mingle with other guests at the complimentary reception, held on select days. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary on-the-go breakfast is served daily from 7:00 AM to 11:00 AM. Featured amenities include a 24-hour business center, complimentary newspapers in the lobby, and dry cleaning/laundry services. Planning an event in Charlottetown? This hotel has 1421 square feet (132 square meters) of space consisting of conference space and meeting rooms. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 54 individually decorated guestrooms, featuring iPod docking stations and minibars. Your pillowtop bed comes with down comforters and premium bedding. Flat-screen televisions with cable programming provide entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected. Private bathrooms with shower/tub combinations feature designer toiletries and hair dryers.
Vidunderligt
103 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 350 SGD
Tjek tilgængelighed
80
Hoteller i Queens County
With a stay at Skyline Terrace Cottages in Stanhope, you'll be in a national park, within a 5-minute drive of Prince Edward Island National Park and Heather Hannon Island Art Gallery. This country house is 0.7 mi (1.2 km) from Covehead Harbour Lighthouse and 1.1 mi (1.7 km) from Brackley Beach. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Additional amenities at this country house include a picnic area and gas grills. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Treat yourself to a stay in one of the 6 individually furnished guestrooms, featuring fireplaces and flat-screen televisions. Rooms have private furnished balconies or patios. Kitchens are outfitted with full-sized refrigerators/freezers, ovens, and stovetops. Cable programming and DVD players are provided for your entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected.
21 anmeldelser
7,2/10
1 nat
Fra 268 SGD
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Badekar i Queens County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller i Queens County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Sydney Boutique Inn & Suites (fra 282 SGD),Blackbush Beach Resort (fra 401 SGD) og The Harbour House (fra 231 SGD) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Queens County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Queens County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Queens County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. The Arts Hotel (fra 199 SGD), Glendenning Hall at Holland College (fra 132 SGD) og Comfort Inn (fra 195 SGD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Queens County har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Delta Hotels Prince Edward (fra 359 SGD), Rodd Royalty (fra 172 SGD) og The Holman Grand Hotel (fra 353 SGD) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Queens County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.