New Haven

De bedste hoteller med fitnesscentre i New Haven

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Træningscentre i New Haven.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Anbefalede populære hoteller med fitnessfaciliteter i New Haven

Se vores udvalg af hoteller i New Haven med Træningscentre
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i New Haven
Courtyard New Haven at Yale er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Good property to stay at for our visit to Yale! Would re-book! Slightly old but nice big rooms and good service from the staff!"
Meget god
42 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 1.029 HKD
Tjek tilgængelighed
80
Hoteller i New Haven
Beliggende i New Haven er The Study at Yale, Study Hotels en god base at udforske byen fra. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og renseri også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Vidunderligt
124 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 1.989 HKD
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i New Haven
Welcome to the La Quinta Inn and Suites New Haven hotel - we are here for you. Steeped with New England heritage ranging from charming lighthouses to world-class museums take advantage of everything the Elm City has to offer. Our La Quinta Inn and Suites provides comfortable convenient accommodations situated off I-95 Exit 46 and is the perfect location for travelers coming through New England whether on business or leisure. We are located just a stones throw away from Yale University Yale New Haven Hospitals Veterans Memorial Hospital and a short drive to Mohegan Sun Casino. Take an afternoon stroll through local shopping destinations including IKEA or head into Downtown and experience New Havens eclectic charm. Experience the nightlife with several dining and entertainment options just a short walking distance from the hotel. The Long-Wharf Theatre Shubert Theatre Keys to the City dueling piano bar are among the many favorites. If business brings you to New Haven we are conveniently located in close proximity to local companies including Amtrak and Assa Abloy. The La Quinta Inn and Suites New Haven has 152 spacious guest rooms and suites each with a comfy pillowtop mattress. Wake up refreshed and enjoy your free deluxe continental breakfast that includes hot waffles coffee juice breads muffins and cereal. In the evenings have a drink at our on-site bar or take a relaxing swim in our exterior pool. Finish out your day with free high speed WIFI accessible in all rooms and public spaces or unwind in our on-site fitness center. All rooms include HD TV with free Showtime free parking coffee maker iron with ironing board hair dryer and free high-speed Wi-Fi. Whe

"The hotel is conveniently located with IKEA right across the street and several restaurants within a few minutes' walk. Yale University is about a 15-minute drive away. The facilities are a bit dated, and the elevator wait time can be long."
120 anmeldelser
6,7/10
1 nat
Fra 733 HKD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i New Haven
Med et ophold på Hotel Marcel New Haven, Tapestry Collection by Hilton er du klar til at slappe af efter en dags rejse. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. Denne ejendom tilbyder også renseri. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
50 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 1.038 HKD
Tjek tilgængelighed
91
Hoteller i New Haven
Beliggende i New Haven er New Haven Hotel en god base at udforske byen fra. Nogle af byens største seværdigheder kan findes i kort afstand. Denne hotel er placeret 159m fra Shubert Theatre, 166m fra Vox Church - College Street og 173m fra College Street Music Hall. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Tweed New Haven Airport er den nærmeste lufthavn til ejendommen, en 12 min kørsel væk. Den nærmeste togstation, New Haven, Connecticut State Street Station, ligger en 13 min gang fra ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Location was perfect for us with quick access to Yale University and its nearby restaurants and shopping areas. Housekeeping services are minimum (just refills of amenities, exchange of towels, and garbage emptying) which fit us perfectly. Only downside is no restaurant but considering the location it was no problem - plus there is a lobby shop for those “emergencies” when you don’t want to walk anywhere. All staff were very kind and service minded."
Fantastisk
68 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 1.075 HKD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i New Haven
Cambria Hotel New Haven University Area ligger i New Haven, 13 minutters gang fra Yale University, og har et fitnesscenter, et fælles opholdsområde og en restaurant samt privat parkering. Dette hotel med 4 stjerner har gratis wi-fi, en døgnåben reception og et business-center. Der er en bar. Alle værelserne har aircondition, fladskærms-tv med kabelkanaler, kaffemaskine, badekar eller bruser, gratis toiletartikler og skrivebord. Værelserne har et privat badeværelse, en hårtørrer og sengetøj. Gæsterne hos hotellet kan få morgenmad med amerikanske retter. Populære seværdigheder i nærheden af Cambria Hotel New Haven University Area omfatter New Haven City Hall, Yale Repertory Theater og New Haven, CT Station. Tweed-New Haven Lufthavn ligger 7 km fra overnatningsstedet.
Fantastisk
55 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 1.048 HKD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i New Haven
With a stay at Luxury Furnished Apartments by Hyatus Downtown at Yale, you'll be centrally located in New Haven, steps from Yale University and 5 minutes by foot from Yale-New Haven Hospital. This aparthotel is 0.1 mi (0.2 km) from Yale School of Medicine Boyer Center for Molecular Medicine and 0.5 mi (0.8 km) from Cornell Scott Hill Health Center. Take advantage of recreation opportunities such as a fitness center or take in the view from a rooftop terrace and a garden. Additional amenities at this aparthotel include complimentary wireless internet access, an arcade/game room, and a television in a common area. Featured amenities include express check-out, dry cleaning/laundry services, and multilingual staff. This aparthotel has 3 meeting rooms available for events. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 5 individually decorated guestrooms, featuring kitchens with full-sized refrigerators/freezers and ovens. Your pillowtop bed comes with down comforters and Egyptian cotton sheets. 58-inch Smart televisions with cable programming provide entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected. Conveniences include separate sitting areas and microwaves.
Vidunderligt
52 anmeldelser
9,6/10
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i New Haven
Omni New Haven Hotel at Yale er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens massagerum eller sauna. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
66 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 1.242 HKD
Tjek tilgængelighed
68
Hoteller i New Haven
Med et ophold på The Blake Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Alle værelser er ikke-ryger. Hvert værelse har et køkken samt et køleskab. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. Hold forbindelsen med gratis Wi-Fi på værelser og offentlige områder. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
50 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 1.723 HKD
Tjek tilgængelighed
78
Hoteller i New Haven
Located in New Haven (The Hill), Hyatus Luxury Residences City Crossing is within a 15-minute walk of Yale University and Yale-New Haven Hospital. This aparthotel is 0.4 mi (0.6 km) from Yale School of Medicine Boyer Center for Molecular Medicine and 0.5 mi (0.8 km) from New Haven Green. Be sure to enjoy recreational amenities including a 24-hour fitness center and a seasonal outdoor pool. Additional features at this aparthotel include complimentary wireless internet access, a fireplace in the lobby, and tour/ticket assistance. Guests can catch a ride on the complimentary shuttle, which operates within 500 meters. Featured amenities include a computer station, dry cleaning/laundry services, and multilingual staff. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 30 individually decorated guestrooms, featuring kitchens with full-sized refrigerators/freezers and ovens. Your memory foam bed comes with down comforters and Egyptian cotton sheets. 65-inch Smart televisions with cable programming provide entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected. Conveniences include desks and separate sitting areas.
Fantastisk
106 anmeldelser
9,1/10
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Træningscentre i New Haven

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i New Haven?

New Haven har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Courtyard New Haven at Yale (fra 1.073 HKD), Omni New Haven Hotel at Yale (fra 1.276 HKD) og Cambria Hotel New Haven University Area (fra 1.032 HKD) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i New Haven?

For hoteller i New Haven, er den gennemsnitlige pris på hverdage 2.311 HKD og i weekender (fredag-lørdag) 3.088 HKD.

Hvilke hoteller i New Haven tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i New Haven tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i New Haven tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Omni New Haven Hotel at Yale (fra 1.276 HKD), Cambria Hotel New Haven University Area (fra 1.032 HKD) og New Haven Hotel (fra 729 HKD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i New Haven?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

New Haven Hoteller med Træningscentre-oplysninger

Antal hoteller15
Antal anmeldelser661
Højeste pris155.343 HKD
Laveste pris1.529 HKD
Gennemsnitlig pris (hverdage)2.311 HKD
Gennemsnitlig pris (weekender)3.088 HKD