Hardin County

De bedste hoteller med fitnesscentre i Hardin County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Træningscentre i Hardin County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Anbefalede populære hoteller med fitnessfaciliteter i Hardin County

Se vores udvalg af hoteller i Hardin County med Træningscentre
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
42
Hoteller i Elizabethtown
Når du bor på Baymont by Wyndham Elizabethtown, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Elizabethtown har at tilbyde. Alle værelser er ikke-ryger. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er gratis trådløs internetadgang overalt på ejendommen. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. For ekstra bekvemmelighed er renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
106 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 63 EUR
Tjek tilgængelighed
85
Hoteller i Radcliff
Med et ophold på Hampton Inn & Suites Radcliff/Fort Knox er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Vidunderligt
96 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 101 EUR
Tjek tilgængelighed
47
Hoteller i Elizabethtown
Med et ophold på Ramada by Wyndham Elizabethtown er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en legeplads og automat. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
102 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 60 EUR
Tjek tilgængelighed
48
Hoteller i Elizabethtown
Quality Inn & Suites Hotel ligger bekvemt ved Interstate 65, blot 9,6 km fra Addington Field Lufthavn. Gæsterne på dette hotel kan nyde forskellige faciliteter, såsom gratis varm morgenmad, gratis avis, gratis lokalopkald og gratis kaffe. Dette kæledyrsvenlige hotel har også en sæsonåben udendørs pool. Samtlige rummelige værelser har køleskab, mikrobølgeovn, kaffemaskine, hårtørrer, strygejern, strygebræt og kabel-tv med gratis HBO på 32" HD-tv. Suiterne har også sovesofa og personlige computere til den tilpassende rejsende. Gæsterne kan anmode om luksuriøse spabad-suiter. Værelserne med kingsize-seng har store skriveborde og hvilestole. Der tilbydes værelser ved swimmingpoolen. Forretningsrejsende vil sætte pris på bekvemmeligheder såsom gratis højhastigheds-WiFi på samtlige værelser samt adgang til kopi- og faxmaskine. Der ligger mange restauranter i det omkringliggende område. Denny's Restaurant ligger lige over for hotellet. Hotellet ligger få minutter fra Abraham Lincoln Birthplace National Historic Site, My Old Kentucky Home State Park, Jim Beam Distillery, General George S. Patton, JR. National Cavalry & Armor og den historiske Kentucky Bourbon Trail. Andre seværdigheder omfatter: National Corvette Museum, væddeløbsbanen Churchill Downs, hvor den årlige Kentucky Derby, Mammoth Cave National Park, Kentucky International Convention Center ligger.
99 anmeldelser
6,5/10
1 nat
Fra 60 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Radcliff
Med et ophold på Holiday Inn Express Radcliff - Fort Knox by IHG er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
92 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 119 EUR
Tjek tilgængelighed
93
Hoteller i Elizabethtown
"Stay Smart" at Our Elizabethtown Hotel near Historic Downtown Elizabethtown! Welcome to the Holiday Inn Express® Elizabethtown, KY hotel centrally located between Louisville and Bowling Green! Our beautiful hotel accommodations offer guest friendly service and great amenities! It is conveniently located off I-65 at exit 94, giving you easy access to dining, entertainment and downtown. Are you traveling to a sports tournament in Elizabethtown? The Elizabethtown Sports Park is conveniently located 5 miles away. The Kentucky Derby Museum, Churchill Downs, Jim Beam Distillery, and Louisville Slugger Museum & Factory are all within a 10 to 45 mile drive. Guests traveling on business appreciate our hotel's location near many area businesses, including BlueOvalSK Battery Plant, Dow Chemical, Metalsa Corporation, Baptist Health Hardin, Akebono, AGC Automotive, Fort Knox Army Post, and Summit Polymers. It is easy to plan a meeting in Elizabethtown while lodging at our hotel. We have two corporate boardrooms that feature a projector & screen and 70-inch flat screen TV’s. Whether you are here on business or pleasure, our hotel has exactly what you need for a great stay. You can enjoy the complimentary, hot Express Start breakfast each morning. End the evening on our beautiful patio and enjoy our outdoor fireplaces. We also have a 24-hour Business Center, a heated indoor pool, a Fitness Center and free high-speed wireless internet.
Vidunderligt
100 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 96 EUR
Tjek tilgængelighed
96
Hoteller i Elizabethtown
Welcome to the Fairfield Inn & Suites by Marriott Elizabethtown hotel, conveniently located on I-65 exit 94 Elizabethtown, Kentucky, only 40 miles south of Louisville and 66 miles north of Bowling Green. Enjoy complimentary Wi-Fi, parking, and a deluxe Hot Breakfast at our hotel. Break a sweat in our 24-hour Fitness Center, then switch things up while making a splash in our indoor pool. Local attractions include Ft. Knox, Elizabethtown Sports Park, the Patton Museum, Lincoln's Birthplace, the Historic State Theater Complex, and Freeman Lake. Nearby Elizabethtown businesses include Cardinal Health, Akebono, Flint Ink, AGC Automotive, Altec, Dow Corning, iPay a division of Jack Henry and Associates. Whatever your reason for visiting Elizabethtown, Kentucky, we'll make you feel welcome at the Fairfield Inn & Suites Elizabethtown.
Meget god
22 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 104 EUR
Tjek tilgængelighed
45
Hoteller i Radcliff
GOLD VAULT INN ligger i Radcliff, 22 km fra Elizabethtown City Park, og har et fitnesscenter, et fælles opholdsområde og gratis privat parkering. Dette hotel med 2 stjerner har gratis wi-fi, en døgnåben reception og et business-center. Overnatningsstedet er røgfrit og ligger 49 km fra Kentucky Derby. Alle enheder hos hotellet har et skrivebord. Værelserne har aircondition og et fladskærms-tv, og nogle enheder hos GOLD VAULT INN har pooludsigt. Alle værelser hos overnatningsstedet har sengetøj og håndklæder. Gæsterne hos GOLD VAULT INN kan få morgenmad med buffet. Hotellet tilbyder indendørs pool. Churchill Downs ligger 49 km fra GOLD VAULT INN. Louisville Internationale Lufthavn ligger 50 km fra overnatningsstedet.
God
100 anmeldelser
7,6/10
1 nat
Fra 55 EUR
Tjek tilgængelighed
50
Hoteller i Elizabethtown
Hilton Garden Inn Elizabethtown ligger i Elizabethtown, 2,8 km fra Elizabethtown City Park. Dette overnatningssted med 3 stjerner har et fitnesscenter, en restaurant og en bar. Overnatningsstedet ligger 7 minutters gang fra Schmidt S Museum Of Coca Cola Memorabilia, 3,5 km fra Hardin County History Museum og 6,7 km fra University Park. Hotellet har indendørs pool og en døgnåben reception samt gratis wi-fi overalt. Alle værelserne hos hotellet har aircondition og et skrivebord. Der tilbydes morgenmad med a la carte og amerikanske retter hos Hilton Garden Inn Elizabethtown. Abraham Lincoln Birthplace National Historic Site ligger 27 km fra overnatningsstedet, mens Eastern Kentucky University ligger 31 km fra overnatningsstedet. Louisville Internationale Lufthavn ligger 58 km væk.
Meget god
100 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 100 EUR
Tjek tilgængelighed
12
Hoteller i Elizabethtown
Just off I-65, find us surrounded by several restaurants. Elizabethtown Sports Park is only six miles away, while the Bourbon Trail begins 10 miles from our hotel. Blue Oval SK Battery Park and several other companies are within 10 miles. In addition to our pet-friendly suites, enjoy our complimentary breakfast, fitness center, and indoor pool.
Meget god
14 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 105 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Træningscentre i Hardin County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Hardin County?

Hardin County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Best Western Plus Elizabethtown Inn Suites (fra 91 EUR), Baymont by Wyndham Elizabethtown (fra 64 EUR) og Home2 Suites by Hilton Elizabethtown (fra 102 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Hardin County?

For hoteller i Hardin County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 113 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 137 EUR.

Hvilke hoteller i Hardin County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Hardin County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Hardin County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Hardin County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Red Roof Inn Radcliff - Fort Knox (fra 69 EUR), Best Western Plus Elizabethtown Inn Suites (fra 91 EUR) og Americas Best Value Inn Elizabethtown (fra 58 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i Hardin County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Hardin County Hoteller med Træningscentre-oplysninger

Antal hoteller16
Antal anmeldelser1,267
Højeste pris88 EUR
Laveste pris88 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)113 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)137 EUR