Ada County

De bedste hoteller med fitnesscentre i Ada County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Træningscentre i Ada County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Anbefalede populære hoteller med fitnessfaciliteter i Ada County

Se vores udvalg af hoteller i Ada County med Træningscentre
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Boise
Med et ophold på Hotel 28 Boise Airport, Ascend Hotel Collection er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller sauna. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Meget god
95 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 85 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Beliggende i Boise er Hotel Renegade en god base at udforske byen fra. Slap af ved at slappe af i ejendommens varm kilde. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, kayak, ridning og fiskeri. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"裝修非常美式,材料非常高級,設計也很好,非常好的酒店"
Enestående
102 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 158 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Hotel 43 Boise har en god beliggenhed i centrum af Boise og har værelser med aircondition samt gratis cykler, gratis wi-fi og et fitnesscenter. Dette hotel med 4 stjerner har gratis shuttletransport og roomservice. Gæsterne kan nyde fisk og skaldyr og steakhouse-retter i restauranten eller en cocktail i baren. Alle enheder hos hotellet har et skrivebord, fladskærms-tv, privat badeværelse, sengetøj og håndklæder. Det private badeværelse har bruser, gratis toiletartikler og en hårtørrer. Alle værelserne har et køleskab. Der er business-center og automater med snacks og drikkevarer hos Hotel 43 Boise. Du kan få tips om området i receptionen hos overnatningsstedet. Populære seværdigheder i nærheden af Hotel 43 Boise omfatter Boise Centre, Idaho Central Arena og Boise Art Museum. Boise Lufthavn ligger 6 km fra overnatningsstedet.
Fantastisk
103 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 143 EUR
Tjek tilgængelighed
79
Hoteller i Boise
Med et ophold på Home2 Suites by Hilton Boise Downtown er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Når du bor på denne hotel, vil du være 104m fra Basque Block og 128m fra Beside Bardenay. Derudover er Basque Museum and Cultural Center kun 104m væk. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Den nærmeste lufthavn er Boise Airport, som du kan nå i bil på 12 min. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
106 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 139 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Når du bor på La Quinta Inn & Suites by Wyndham Boise Towne Square, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Boise har at tilbyde. Når du bor på denne hotel, vil du være 144m fra X-GOLF BOISE og 309m fra PlayJoy X Ellis Amusement @ Boise Towne Square. Derudover er Escape the Room Boise kun 284m væk. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Boise Airport er den nærmeste lufthavn til ejendommen, en 9 min kørsel væk. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
95 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 86 EUR
Tjek tilgængelighed
46
Hoteller i Boise
Med et ophold på Ramada by Wyndham Boise er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en grill og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
99 anmeldelser
5,5/10
1 nat
Fra 82 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Når du bor på Hampton Inn & Suites Boise-Downtown, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Boise har at tilbyde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en saltvandspool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. På denne hotel har du adgang til en legeplads. Denne ejendom tilbyder også renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Very pleasant stay. We were able to get early check in upon arrival and we got placed on the floor with the gym and pool, it was awesome! Other than the pillows not being super comfortable, enjoyable stay and would stay again!"
Fantastisk
111 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 129 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Hyatt Place Boise Downtown er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
100 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 190 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
The Riverside Hotel, BW Premier Collection er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Når du bor på denne hotel, vil du være 296m fra Boise River Walk og 290m fra The Common Well by Fort Builder. Derudover er The Dinner Detective True Crime Murder Mystery Dinner Show - Boise, ID kun 181m væk. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Besøg ejendommens sauna for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, kayak, udstyr til vandsport, ridning og fiskeri. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Boise Airport er den nærmeste lufthavn til ejendommen, en 13 min kørsel væk. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
105 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 127 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Boise
Med et ophold på Red Lion Hotel Boise Downtowner er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
98 anmeldelser
5,7/10
1 nat
Fra 94 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Træningscentre i Ada County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Ada County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Hampton Inn & Suites Boise/Spectrum

9,1/10
Fantastisk
Slået op den22. mar. 2026
Gæstebruger
Everything was great except for the elevators, one was out of order so the other one had to do double duty which amounted to longer wait times and more crowded space.
Pris pr. nat fra:115 EUR

Holiday Inn Express BOISE-UNIVERSITY AREA by IHG

8,9/10
Meget god
Slået op den1. apr. 2025
Gæstebruger
I didnt use amenities. Staff was courteous and friendly. Room was decent, clean. Comfortable bed. Spacious. The only downside was the fact that the walls joined the elevator which was a bit noisy. Good hotel to stay at. Close to food/beverage/downtown. Well done Boise!
Pris pr. nat fra:112 EUR

SpringHill Suites Boise ParkCenter

8,9/10
Meget god
Slået op den5. aug. 2024
Gæstebruger
Kamer prima, maar onvoldoende schoon. Niet gezogen onder de bedden en toen we de volgende ochtend gingen ontbijten en terug kwam stond de deur open op de knip. De service was heel goed. Het toilet was verstopt er kwam direct iemand het fixen. Ontbijt- tip koop een set extra wafel machines , want een half uur wachten op een wafel maken en dan naar een heel sjacherijnig hoofd van een keuken personeelslid kijken die al gooiend en smijtend de spullen van het ontbijt opruimd is geen gezellig begin van de dag. Gelijk ook een tip voor de ontbijtploeg. Maak de tafels tussendoor een paar keer schoon. Aan een tafel zitten waar van drie families ontbijtkruimels en stroop opligt is niet zo fris.
Pris pr. nat fra:139 EUR

Holiday Inn BOISE AIRPORT by IHG

8,6/10
Meget god
Slået op den9. mar. 2026
Gæstebruger
주식이 맛있습니다. 그러나 층간 소음이 너무 심합니다. 밖에서 하는 얘기가 다 들립니다. 방 안에서 하는 얘기가 문 밖에 다 들립니다. 위층에서 뛰어다니는 소리가 다 들립니다.
Pris pr. nat fra:110 EUR

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Ada County?

Ada County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Hotel 43 Boise (fra 133 EUR), Holiday Inn BOISE AIRPORT by IHG (fra 100 EUR) og Fairfield Inn & Suites Boise West (fra 108 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Ada County?

For hoteller i Ada County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 180 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 186 EUR.

Hvilke hoteller i Ada County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hotel 43 Boise (fra 133 EUR),Hotel Renegade (fra 142 EUR) og The Riverside Hotel, BW Premier Collection (fra 142 EUR) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Ada County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hotel 43 Boise (fra 133 EUR), Holiday Inn BOISE AIRPORT by IHG (fra 100 EUR) og Fairfield Inn & Suites Boise West (fra 108 EUR) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Ada County har swimmingpools?

Holiday Inn BOISE AIRPORT by IHG (fra 100 EUR), Fairfield Inn & Suites Boise West (fra 108 EUR) og Hampton Inn & Suites Boise-Downtown (fra 144 EUR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Ada County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Hotel 43 Boise (fra 133 EUR), Holiday Inn BOISE AIRPORT by IHG (fra 100 EUR) og Fairfield Inn & Suites Boise West (fra 108 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Ada County har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Ada County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Ada County Hoteller med Træningscentre-oplysninger

Antal hoteller60
Antal anmeldelser5,216
Højeste pris1.973 EUR
Laveste pris136 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)180 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)186 EUR