Blantyre District

Hoteller med morgenmad i Blantyre District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Morgenmad i Blantyre District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Hoteller i Blantyre District med morgenmad

Se vores udvalg af hoteller i Blantyre District med Morgenmad
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
55
Hoteller i Blantyre District
Beliggende i Blantyre District er Lotus Hotel by Serendib en god base at udforske byen fra. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Besøg ejendommens sauna for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
44 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 15.810 PKR
Tjek tilgængelighed
78
Hoteller i Blantyre District
Når du bor på Amaryllis Hotel Blantyre, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Blantyre District har at tilbyde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool på tagterrasse. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum, område til solbadning eller fodbad. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og legeplads. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
45 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 35.972 PKR
Tjek tilgængelighed
7
Hoteller i Blantyre District
With a stay at Bonifant lodge in Blantyre, you'll be within a 5-minute drive of The Way of the Cross/ Njira ya Mtanda and Mandala House. This lodge is 2.1 mi (3.4 km) from St. Michael and All Angel's Church and 2.1 mi (3.4 km) from CCAP Church. Take in the views from a garden. A complimentary English breakfast is served daily from 6:30 AM to 10:00 AM. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and luggage storage. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 10 guestrooms. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms with showers are provided. Conveniences include desks, and housekeeping is provided daily.
Enestående
1 anmeldelse
10/10
1 nat
Fra 8.459 PKR
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i Blantyre District
Med et ophold på Crossroads Hotel Blantyre er du klar til at slappe af efter en dags rejse. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en legeplads og spillerum. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
19 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 13.757 PKR
Tjek tilgængelighed
49
Hoteller i Blantyre District
Beliggende i Blantyre District er Malawi Sun Hotel & Conference Centre en god base at udforske byen fra. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
47 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 22.503 PKR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Blantyre District
Protea Hotel Blantyre Ryalls er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller sauna. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og have. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
27 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 35.274 PKR
Tjek tilgængelighed
62
Hoteller i Blantyre District
Med et ophold på Chinyonga Guesthouse er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder tennisbane, golfbane og vandring. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne bed and breakfast finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
11 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 12.360 PKR
Tjek tilgængelighed
20
Hoteller i Blantyre District
Med et ophold på Lavish Suites er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar.
Fantastisk
9,0/10
1 nat
Fra 15.440 PKR
Tjek tilgængelighed
76
Hoteller i Blantyre District
Med et ophold på Casa Mia Lodge & Restaurant er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
20 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 18.438 PKR
Tjek tilgængelighed
27
Hoteller i Blantyre District
Beliggende i Blantyre District er Heritage by Serendib en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive golfbane og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
10 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 15.728 PKR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Morgenmad i Blantyre District

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære hoteller med Morgenmad er der i Blantyre District?

Uanset om du rejser til Blantyre District grundet forretning eller turisme, er Amaryllis Hotel Blantyre (fra 42.583 PKR) , Protea Hotel Blantyre Ryalls (fra 37.820 PKR) og Amaryllis Residences Mount Pleasant Apartments (fra 22.667 PKR) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller med Morgenmad i Blantyre District?

For hoteller med Morgenmad i Blantyre District, er gennemsnitsprisen på hverdage 31.377 PKR og i weekender (fredag-lørdag) 30.541 PKR.

Hvilke hoteller med Morgenmad i Blantyre District er luksushoteller?

Mange hoteller med Morgenmad i Blantyre District er luksushoteller. Amaryllis Hotel Blantyre (fra 42.583 PKR) er meget populært.

Hvilke kampagner er tilgængelige for hoteller med Morgenmad i Blantyre District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Blantyre District Hoteller med Morgenmad-oplysninger

Antal hoteller19
Antal anmeldelser273
Højeste pris103.934 PKR
Laveste pris103.934 PKR
Gennemsnitlig pris (hverdage)31.377 PKR
Gennemsnitlig pris (weekender)30.541 PKR