Kato District

Hoteller med morgenmad i Kato District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Morgenmad i Kato District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Hoteller i Kato District med morgenmad

Se vores udvalg af hoteller i Kato District med Morgenmad
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Kato District
With a stay at Nukabirakan Kanko Hotel in Kamishihoro, you'll be within a 5-minute drive of Kamishihoro Town Rail Museum and Lake Nukabira. This hotel is 2.2 mi (3.6 km) from Nukabira Ski Resort and 6.1 mi (9.7 km) from Daisetsuzan National Park. Take advantage of recreation opportunities such as karaoke, or other amenities including complimentary wireless internet access and gift shops/newsstands. This hotel also features a fireplace in the lobby, a ballroom, and a vending machine. Stop by the hotel's restaurant, White Town, for lunch or dinner. Dining is also available at the coffee shop/cafe, and room service (during limited hours) is provided. Quench your thirst with your favorite drink at the bar/lounge. Buffet breakfasts are available daily from 7 AM to 9 AM for a fee. Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, luggage storage, and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 88 guestrooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Conveniences include safes and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.

"施設は古いけど不衛生には感じず、かえってレトロなイメージで良かったです。スタッフの方々もとても親切で暖かみのある接客でした。食事も美味しく、落ち着いて頂くことができました。一番気に入ったのは温泉です。 お肌がすべすべになる上、湯冷めもしにくくやさしい温泉だったと思います。温泉好きな方は是非行って見てください。"
Meget god
10 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 382 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Med et ophold på Tokachigawa Onsen Daiichi Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Slap af ved at slappe af i ejendommens gratis udendørs varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet sauna eller fodbad. Oplev smagen af ​​Japansk-køkkenet på stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne ryokan har du adgang til have, bibliotek, executive lounge, legeplads og te-stue. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"A traditional Japanese hotspring resort with excellent view and great breakfast. Staff are polite and friendly. The public hotspring has a wonderful view."
Vidunderligt
237 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 1.117 BRL
Tjek tilgængelighed
71
Hoteller i Kato District
Beliggende i Otofuke er Hotel Tetoraresort Tokachigawa en god base at udforske byen fra. Forkæl dig selv ved at besøge ejendommens 6 varm kildes. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum eller sauna. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne ryokan finder du også faciliteter, herunder en have, legeplads og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
34 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 237 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Kangetsuen er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Forkæl dig selv ved at besøge ejendommens udendørs varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet massagerum eller sauna. Oplev smagen af ​​Japansk-køkkenet på stedets restaurant. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. På denne ryokan finder du også faciliteter, herunder en have og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
83 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 524 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Experience an abundance of unparalleled facilities and features at Shikaribetu Kohan Onsen Hotel Fusui.Maintain seamless communication using the complimentary Wi-Fi at ryokan.For visitors traveling by automobile, complimentary parking is available. Reception assistance is offered at the ryokan featuring luggage storage. Craving relaxation? Make the most of your stay at the Shikaribetu Kohan Onsen Hotel Fusui with convenient amenities like 24-hour room service and daily housekeeping at your disposal.For visitors wishing to smoke, designated smoking zones can be found. At Shikaribetu Kohan Onsen Hotel Fusui, every guestroom is provided with convenient amenities and fittings to ensure a comfortable stay. Enhance your experience at ryokan with the knowledge that certain rooms are equipped with linen service and air conditioning for your convenience.Certain rooms offer in-room amusement features such as the television for your enjoyment.In select rooms at the ryokan, a refrigerator is available for those moments when it seems necessary. It is worth noting that certain guest bathrooms feature a hair dryer and toiletries for your convenience. Begin your day with a scrumptious on-site breakfast available each morning at Shikaribetu Kohan Onsen Hotel Fusui. At the ryokan, an assortment of easily accessible and delicious meal choices are available to satisfy your appetite whenever it strikes.At Shikaribetu Kohan Onsen Hotel Fusui, guests can access vending machines that provide light snacks and beverages 24 hours a day.
Meget god
28 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 605 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Tokachigawa Moor Onsen Seijyakubow ligger i Otofuke, 11 km fra Obihiro Station, og har en have, en terrasse og en restaurant samt gratis privat parkering. Denne ryokan har 5 stjerner samt værelser med aircondition, gratis wi-fi og et privat badeværelse. Overnatningsstedet ligger i Tokachigawa Onsen-distriktet. Alle enhederne hos ryokanen har fladskærms-tv. Det private badeværelse har bidet, gratis toiletartikler og en hårtørrer. Der tilbydes morgenmad med kontinentale retter, amerikanske retter eller vegetariske retter på overnatningsstedet. Wellness-området hos Tokachigawa Moor Onsen Seijyakubow har sauna og varm kilde. Tokachi-Obihiro Lufthavn ligger 36 km væk.
Enestående
42 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 3.464 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Med et ophold på Sasai Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Slap af ved at slappe af i ejendommens varm kilde. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens massagerum eller sauna. Denne ejendom tilbyder ridning og golfbane, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. På denne ryokan har du adgang til en have og automat. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
God
22 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 631 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kato District
Overnatter du hos Hotel Daiheigen, som ligger ved en flod i Otofuke, er du kun få skridt fra Tokachigawa Onsen og 14 min. gang fra Tokachigaoka Park. Denne ryokan ligger 1,1 km fra Hokkaido Tokachis økologiske park og 9,3 km fra Fukunoyu. Gå ikke glip af de mange rekreative tilbud, inklusive varme kilder, en natklub og karaoke. Andre faciliteter på denne ryokan inkluderer gratis trådløs internetadgang, spillehal/spillerum og gavebutik/aviskiosk. Nyd et måltid på restauranten, eller køb en snack på stedets kaffebar/café. denne ryokan har også roomservice (i et begrænset antal timer). Tag forbi baren/loungen, hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.00. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, bagageopbevaring og vaskeri. Denne ryokan tilbyder arrangementfaciliteter, såsom konferencelokaler og 2 mødelokaler. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 162 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og LCD-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Værelset har et privat badeværelse med en kombination af bruser/badekar samt gratis toiletartikler og bidet. Faciliteter inkluderer telefoner og pengeskabe, og rengøring udføres dagligt.
20 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 765 BRL
Tjek tilgængelighed
80
Hoteller i Kato District
Overnatter du ved Shikaribetsu Lakeside Onsen Hotel Fusui, som ligger ved en sø i Shikaoi, er du kun 1 minutters gang fra Minerva Kunstmuseum og 14 minutters gang fra Shikaribetsu Sø. Denne ryokan ligger 8,5 km fra Daisetsuzan Nationalpark og 17,5 km fra Shikaoicho Riding Park. Nyd godt af de rekreative tilbud, såsom varme kilder, eller gør brug af andre faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang. Som gæst på Shikaribetsu Lakeside Onsen Hotel Fusui kan du nyde et måltid på Lakeview. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt. Gæsterne har blandt andet adgang til bagageopbevaring og en elevator. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 35 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og fladskærms-tv. Badeværelserne har en kombination af bruser/badekar, gratis toiletartikler og hjemmesko. Faciliteter inkluderer telefoner og kaffe-/temaskiner, og rengøring udføres dagligt.
Meget god
28 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 550 BRL
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Morgenmad i Kato District

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære hoteller med Morgenmad er der i Kato District?

Uanset om du rejser til Kato District grundet forretning eller turisme, er Tokachigawa Moor Onsen Seijyakubow (fra 3.209 BRL) , Tokachigawa Onsen Daiichi Hotel (fra 1.088 BRL) og Kangetsuen (fra 580 BRL) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller med Morgenmad i Kato District?

For hoteller med Morgenmad i Kato District, er gennemsnitsprisen på hverdage 1.644 BRL og i weekender (fredag-lørdag) 1.770 BRL.

Hvilke hoteller med Morgenmad i Kato District er luksushoteller?

Mange hoteller med Morgenmad i Kato District er luksushoteller. Tokachigawa Moor Onsen Seijyakubow (fra 3.209 BRL) er meget populært.

Hvilke kampagner er tilgængelige for hoteller med Morgenmad i Kato District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Kato District Hoteller med Morgenmad-oplysninger

Antal hoteller9
Antal anmeldelser506
Højeste pris5.735 BRL
Laveste pris685 BRL
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.644 BRL
Gennemsnitlig pris (weekender)1.770 BRL