Kamo District

Hoteller med morgenmad i Kamo District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Morgenmad i Kamo District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Hoteller i Kamo District med morgenmad

Se vores udvalg af hoteller i Kamo District med Morgenmad
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Higashiizu
Med et ophold ved Atagawaonsen Blue Ocean i Higashiizu er du kun 10 minutters kørsel fra Fuji-Hakone-Izu Nationalpark og Atagawa You Yu Beach. Dette hotel ligger 1,1 km fra Oyukakebenzaiten og 2,4 km fra Atagawa Onsen. Nyd godt af de rekreative tilbud, såsom varme kilder, eller gør brug af andre faciliteter, inklusive automat. Som gæst på Atagawaonsen Blue Ocean har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.00. Gæsterne har blandt andet adgang til bagageopbevaring, en elevator og automat. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Du vil helt sikkert føle dig hjemme i et af stedets 71 værelser. Værelset har et privat badeværelse med separat badekar og bruser samt gratis toiletartikler og hjemmesko.
God
387 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 1.422 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nishiizu
Overnatter du ved Dogashima NEW Ginsui, som ligger tæt på stranden i Nishiizu, er du kun 10 minutters gang fra Dogashima Onsen og Tombolo Landbro. Dette hotel ligger 30,2 km fra Fuji-Hakone-Izu Nationalpark og 0,8 km fra Dogashima Tensodo Grotte. Drag fordel af de rekreative tilbud på stedet, inklusive varme kilder, en udendørs pool og udlejningscykler. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, festsal og automat. Som gæst på Dogashima NEW Ginsui kan du nyde et måltid på Ginga. Tag forbi baren/loungen, hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, bagageopbevaring og en elevator. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 123 aircondition-afkølede værelser, der indeholder minibar og fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Badeværelserne har separat badekar og bruser med dybe badekar og gratis toiletartikler. Faciliteter inkluderer telefoner samt pengeskabe og elkedler.
Fantastisk
72 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 7.286 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Higashiizu
Med et ophold på Izu Atagawa -Yubana Mankai -Adult Only- er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Izu Atagawa -Yubana Mankai -Adult Only- ligger på stranden og tilbyder aktiviteter, herunder dykning. Forkæl dig selv ved at besøge ejendommens udendørs varm kilde. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller sauna. Denne ejendom tilbyder fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Oplev smagen af ​​Japansk-køkkenet på stedets restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne ryokan finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Fantastisk
67 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 4.640 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Minamiizu
With a stay at Hotel Kawachiya in Minamiizu, you'll be within a 15-minute drive of Fuji-Hakone-Izu National Park and Shimokamo Onsen. This ryokan is 0.3 mi (0.4 km) from Yunohana Tourist Information Center and 0.5 mi (0.8 km) from Ginnoyukaikan. Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and laundry facilities. A train station pick-up service is provided at no charge, and free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 22 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include safes and a turndown service, and housekeeping is provided daily.
Fantastisk
13 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 2.004 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kawazu
Kawazu Beach House "Blue Moon" Whether for a day trip or an overnight stay, enjoy the great outdoors of all four seasons and well-equipped facilities in these exclusive three vacation villas, where even beginners can enjoy BBQ to their heart's content. In addition to villa stays, you can also enjoy tents, camping, and day-trip BBQs. With various ways to have fun, you have the freedom to spend your time as you like, playing at the beach and then having a BBQ, creating a special holiday with your dear friends or family. It is affordable and fully equipped with camping flush toilets and shower rooms, making it ideal for family outdoor experiences. It is just a 10-minute walk from Izu Kyuko Imaihama-Kaigan Station. The villa is located on a plateau open to the east, down the road leading to the sea across National Route 135. You can use a dedicated trolley to transport your luggage.
Meget god
3 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 1.310 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nishiizu
Når du bor på Umibenokakureyu Seiryu, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Nishiizu har at tilbyde. Umibenokakureyu Seiryu ligger på stranden, hvor du kan deltage i aktiviteter som vindsurfing, snorkling og dykning. Slap af ved at slappe af i ejendommens udendørs varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet område til solbadning eller sauna. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, tennisbane, fiskeri og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. På denne ryokan har du adgang til en te-stue og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"作為攜程最高的黑鑽客户。我對這家酒店真的從喜愛到極其失望!從17年開始陸陸續續入住了6次左右共計100w日元 差評1)第1-2次入住這家酒店服務員會在車站停車場等你幫助你拿行李&現在退房都沒歡送服務!差! 差評2)由於東京暴雨司機需要11點多才到伊豆,和酒店商量延遲一小時退房!且聲明我入住了很多次是老客户且消費過百萬日元,給到的回答是(打咩desi)衹能坐在大堂等待且退房晚一分鐘就開始計算一小時2000日元! 差評3)餐廳懷石料理,都是印度服務員!且有女印度人有狐臭很重!去見也是這個女的! 記憶猶新! 差評4)由於帶父母第二天懷石料理全部生食,和服務員溝通是否可以追加小鍋我自己煮熟(打咩) 我説那我現在吃飯碰到了問題你們可否幫我溝通(打咩)給錢(打咩)最後電話聯繫會日語的朋友溝通很久後給了我個鍋!且告之我因為我朋友打電話溝通 他才願意給到我一個! 擺脱你們是服務行業好嗎! 差評5)房間有蟲 設施陳舊 料理也沒以前好。應該是被印度人買下來了。"
Meget god
44 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 3.856 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Kawazu
Beliggende i Kawazu er Izu Imaihama Tokyu Hotel en god base at udforske byen fra. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Forkæl dig selv ved at besøge ejendommens gratis varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller sauna. Oplev smagen af ​​Japansk-køkkenet på stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have, bibliotek, legeplads og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
251 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 2.763 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nishiizu
Med et ophold hos il azzurri i Nishiizu befinder du dig ved strandpromenaden, kun få skridt fra Dogashima Tensodo Grotte og 3 min. gang fra Dogashima Onsen. Denne ryokan ligger 12,3 km fra Kumomi Sengen-helligdommen og 12,9 km fra Senganmon-klipperne. Fra en terrasse og en have kan du nyde den skønne udsigt, eller du kan drage fordel af rekreative tilbud, såsom varme kilder. Andre faciliteter på denne ryokan inkluderer gratis trådløs internetadgang, shopping på stedet og automat. Som gæst på il azzurri kan du nyde et måltid på Taverna di Mare. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.30 til kl. 09.30. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, bagageopbevaring og en elevator. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 46 værelser, der indeholder køleskab og fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med separat badekar og bruser, dybe badekar og gratis toiletartikler. Faciliteter inkluderer telefoner samt pengeskabe og skriveborde.
Meget god
89 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 7.013 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Higashiizu
Beliggende i Higashiizu er Inatori Akao Hotel en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Forkæl dig selv ved at besøge ejendommens 5 varm kildes. På denne ryokan finder du også faciliteter, herunder en legeplads, spillerum og automat. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
32 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 3.117 THB
Tjek tilgængelighed
93
Hoteller i Higashiizu
With a stay at Hotel & Resort Izunone in Higashiizu, you'll be within a 10-minute drive of Fuji-Hakone-Izu National Park and Atagawa You Yu Beach. This guesthouse is 0.7 mi (1.2 km) from Oyukakebenzaiten and 1.5 mi (2.4 km) from Atagawa Onsen. Pamper yourself with onsite massages or enjoy recreation amenities such as hot springs. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Stay in one of 21 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and bidets. Conveniences include electric kettles and complimentary bottled water, and housekeeping is provided on request.
Fantastisk
77 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 2.464 THB
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Morgenmad i Kamo District

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære hoteller med Morgenmad er der i Kamo District?

Uanset om du rejser til Kamo District grundet forretning eller turisme, er Izu Retreat Atawaga Suiko by Onko Chishin (fra 20.527 THB) , Gyokusui -Adult Only- (fra 9.287 THB) og Atagawa Onsen Blue Ocean (fra 1.639 THB) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller med Morgenmad i Kamo District?

For hoteller med Morgenmad i Kamo District, er gennemsnitsprisen på hverdage 12.377 THB og i weekender (fredag-lørdag) 13.739 THB.

Hvilke hoteller med Morgenmad i Kamo District er luksushoteller?

Mange hoteller med Morgenmad i Kamo District er luksushoteller. Izu Retreat Atawaga Suiko by Onko Chishin (fra 20.527 THB) og Gyokusui -Adult Only- (fra 9.287 THB) er meget populære.

Hvilke kampagner er tilgængelige for hoteller med Morgenmad i Kamo District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Kamo District Hoteller med Morgenmad-oplysninger

Antal hoteller61
Antal anmeldelser3,853
Højeste pris53.619 THB
Laveste pris1.902 THB
Gennemsnitlig pris (hverdage)12.377 THB
Gennemsnitlig pris (weekender)13.739 THB