Middlesex County

Hoteller med barer i Middlesex County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Barer i Middlesex County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller med barer i Middlesex County

Se vores udvalg af hoteller i Middlesex County med Barer
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Waltham
Med et ophold på Embassy Suites by Hilton Boston Waltham er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .

"地理位置一般,衞生狀況還可以。我們是在那邊辦事所以選擇。如果是旅行就比較麻煩,因為打車到市區要三十美金,到哈佛大學也要三十美金。房間沒有拖鞋和洗漱用具,美國的酒店都沒有,很奇怪。早餐以冷餐為主,把它當成快捷酒店去住就好,不要想的和國內的希爾頓比,會失望,"
Meget god
119 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 792 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Burlington
Med et ophold på Archer Hotel Boston/Burlington er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en spillerum. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Vidunderligt
110 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 1.173 kr.
Tjek tilgængelighed
67
Hoteller i Lexington
Dette familievenlige hotel i Lexington er omgivet af historiske seværdigheder og ligger blot 25 km fra Bostons centrum. Der tilbydes indendørs swimmingpool samt værelser med gratis flaskevand. Der er også mødelokaler på selve ejendommen. Samtlige værelser på Aloft Lexington har moderne faciliteter, herunder fladskærms-tv og gratis trådløs internetadgang. Gæsterne kan også benytte hotellets restaurant og bar samt det døgnåbne fitnesscenter. Hotellet har også særlige programmer til børn samt særlige faciliteter til kæledyr. Minute Man National Historic Park ligger 900 meter fra Aloft Lexington, og Hanscom Air Force Base ligger 4,5 km derfra. Der ligger også talrige museer, charmerende butikker og antikvitetsforretninger i nærheden. Det er nemt at komme til seværdighederne i Bostons centrum via den nærliggende motorvej I-95.

"This hotel was awkward: no dressers for clothing, no closet, no cleaning service (unless requested a day in advance). For eight days I was living out of my suitcase. I’m not sure I would stay again."
Meget god
105 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 1.064 kr.
Tjek tilgængelighed
84
Hoteller i Concord
Concord's Colonial Inn er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Rygning er forbudt på alle værelser. Her har nogle værelser byudsigts. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
106 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 891 kr.
Tjek tilgængelighed
88
Hoteller i Billerica
Med et ophold på Courtyard Boston Billerica/Bedford er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"位置下高速即到,基本的商務類飯店,住一晚可以。 健身房頗小,水要錢,到健身房可以接水,算典型的美國商務飯店。"
Meget god
103 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 800 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Waltham
Best Western Plus Waltham Boston er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og renseri også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Værelset er stort, men sengen er for høj, sofaen er ikke rent, og det er ikke godt at sidde.Værelset har balkon, men det er ikke nyttigt om vinteren. Luftkonditioneringslyd er særlig høj, og sove kan ikke åbnes. Fordelene: God fitnessrum, fuldt udstyret, frugtbarhed. Ulempe: Receptionsservices' holdning generelt Jeg har fundet en pakke, rød og blød, som om en larve er forårsaget af en larve, og jeg tør ikke bo mere.Selv om der ikke er beviser på hotelproblemer, bor jeg der næsten ti dage uden at bo et andet sted."
Meget god
123 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 712 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cambridge
Hyatt Regency Boston/Cambridge er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Near river and every thing ok. You can go MIT, you can find food easy"
Fantastisk
328 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 2.613 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Waltham
Med et ophold på Hyatt House Boston Waltham er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
117 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 1.042 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Burlington
Når du bor på Hilton Garden Inn Boston-Burlington, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Burlington har at tilbyde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en saltvandspool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
112 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 910 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Wakefield
Beliggende i Wakefield er Lakeside Inn en god base at udforske byen fra. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool med udsigt. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
121 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 735 kr.
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Barer i Middlesex County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Middlesex County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Boston Marriott Cambridge

8,8/10
Meget god
Slået op den11. aug. 2024
travelleris
The Boston Marriott Cambridge was great for my quick one-night in Boston. The location was great and convenient to the public transportation and fairly close to the airport. I was even able to check in early and the staff was very accommodating to my early arrival. I would definitely stay here again the next time I'm in Boston. Clean, convenient, and very comfortable.
Pris pr. nat fra:1.568 kr.

Boston Marriott Burlington

8,5/10
Meget god
Slået op den12. jun. 2023
Gæstebruger
Boston Marriott Burlington was a pleasant stay as the room was very clean and the buffet breakfast had a lot of options to choose from. Front desk staff were especially kind and provided all the information that we needed during our stay. We felt very welcomed by the front desk staff. The hotel was a little far from the central area and guests would need a car or take an uber to get food (other than the restaurant in the hotel). There were plenty of parking spots available for the guests. We would stay here again if we had an occasion to visit Boston.
Pris pr. nat fra:1.116 kr.

Holiday Inn Express BOSTON NORTH-WOBURN by IHG

8,4/10
Meget god
Slået op den14. maj 2024
Gæstebruger
Good hotel to stay for a couple of days. Breakfast is decent and in front of a quite good mall. Good restaurants nearby and a cafe Nero too, where good coffee can be bought
Pris pr. nat fra:873 kr.

Crowne Plaza BOSTON - WOBURN by IHG

8,1/10
Meget god
Slået op den17. feb. 2024
Gæstebruger
A decent dog friendly place. But you have to pay $75 for your dog. Not sure it is $75 everyday or for your whole stay. But we stayed only one night and paid $75. A little expensive.
Pris pr. nat fra:1.119 kr.

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Middlesex County?

Middlesex County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Hyatt Regency Boston/Cambridge (fra 1.273 kr.), AC Hotel by Marriott Boston Cambridge (fra 1.511 kr.) og Encore Boston Harbor (fra 2.122 kr.) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Middlesex County?

For hoteller i Middlesex County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 1.998 kr. og i weekender (fredag-lørdag) 2.228 kr..

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Middlesex County?

Middlesex County har mange luksushoteller i forskellig stil. Encore Boston Harbor (fra 2.122 kr.) og The Charles Hotel Harvard Square (fra 2.664 kr.) er meget populære.

Hvilke hoteller i Middlesex County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Middlesex County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Middlesex County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Middlesex County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Hyatt Regency Boston/Cambridge (fra 1.273 kr.), AC Hotel by Marriott Boston Cambridge (fra 1.511 kr.) og La Quinta by Wyndham Boston Somerville (fra 1.236 kr.) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Middlesex County har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Encore Boston Harbor (fra 2.122 kr.) og The Charles Hotel Harvard Square (fra 2.664 kr.) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Middlesex County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Middlesex County Hoteller med Barer-oplysninger

Antal hoteller54
Antal anmeldelser5,818
Højeste pris16.238 kr.
Laveste pris1.282 kr.
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.998 kr.
Gennemsnitlig pris (weekender)2.228 kr.